Uniwersalne pojemniki z przegródkami i funkcją sztaplowania

Uniwersalne pojemniki z przegródkami i funkcją sztaplowania

Nowoczesne pojemniki sztaplowane zaprojektowane zostały w taki sposób, aby firmy transportowe mogły zaoszczędzić sporo gotówki jeżeli chodzi o koszty obrotu i magazynowania. Oryginalne pojemniki sztaplowane można w wygodny sposób układać w stosy.

Jakie są rodzaje pojemników sztaplowanych?

Producenci oferują pojemniki, które układa się w stosy jeden na drugim. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu można składać pojemniki, które nie są wypełnione towarem. Drugim rozwiązaniem są pojemniki gniazdowane, które układa się jeden w drugim. To właśnie dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić najwięcej miejsca.

W sprzedaży dostępne są również pojemniki z pokrywką zabezpieczającą, którą w czasie transportu zwrotnego można oddzielić i przechowywać osobno. Sztaplowane pojemniki są bardzo łatwe w obsłudze i wygodne do przenoszenia.

Ergonomiczne pojemniki z przegródkami

Przy transporcie drobnych przedmiotów idealnie sprawdzą się pojemniki z przegródkami. Jeżeli chodzi o materiał, to w pierwszej kolejności warto postawić na modele wykonane z plastiku. Najbardziej funkcjonalne są pojemniki, które posiadają pokrywy w kolorze przezroczystym. Dzięki nim możliwe będzie błyskawiczne zorientowanie się, które przedmioty przechowywane są w pojemniku bez potrzeby jego otwierania.

Pojemniki plastikowe z przegródkami są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego też z ich dobrodziejstwa można korzystać nawet przez kilkanaście lat. Wielu producentów oferuje specjalne serie pojemników, dla wymagającego przemysłu motoryzacyjnego. Godne polecenia są również pojemniki z podwójną podstawą, które dostępne są w standardowych wymiarach Euro.

Funkcjonalne pojemniki plastikowe z przegródkami bardzo często posiadają specjalne uchwyty na etykiety, dzięki którym zdecydowanie łatwiej jest zapanować nad dużą ilością składowanych pojemników. W branży spożywczej wykorzystać można pojemniki z polipropylenu albo polietylenu o dość wysokiej gęstości. Dzięki tym pojemnikom możliwe jest zapewnienie higieny, dlatego też nie ma problemu z konserwacją żywności.