Jakie są oryginalne zestawy upominków?

dobre (6).jpg

Liczba dni w roku, kiedy biega się po sklepach, aby zakupić najlepszy prezent jest spora. Oczywiście najłatwiej jest wybrać jakąś koszulkę, torebkę czy alkohol, ale zdecydowanie ciekawszym rozwiązaniem okaże się zestaw upominków. Niekoniecznie jednak powinien on składać się z samych kosmetyków. Jakie są zatem najbardziej oryginalne prezenty? Sprawdźmy.

Upominki skomponowane osobiście

Dla wielu osób kupno prezentu do spore wyzwane. Z roku na rok brakuje bowiem pomysłów na odpowiedni podarunek. Na szczęście w Internecie można odszukać ciekawe inspiracje. Jeżeli więc chodzi o Zestaw upominków producent proponuje nie tylko własne naturalne wyroby, ale również takie elementy, które dodatkowo można skomponować samemu.

Są to zestawy na urodziny, imieniny czy inne wyjątkowo okazje. W ich wnętrzu znajdą się produkty dobrane osobiście. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wybrać różnej wielkości skrzynie i pudełka, gdzie nie zabraknie produktów charakteryzujących się oryginalnością i naturalnością. Co więcej, na takich podarunkach możliwe jest wygrawerowanie specjalnego tekstu – imienia i nazwiska, przysłowia, sentencji.

Zestawy w stylu zrób to sam

Jeśli jednak dobrze się zna solenizanta, wiedząc, że lubi on np. majsterkować, to na prezent można podarować mu coś znaczne ciekawszego. Niektóre sklepy oferują specyficzny zestaw upominków Producent tworzy bowiem zaskakujące komplety, z których dopiero powstaną odpowiednie, gotowe elementy.

Opierając się na angielskim skrócie DIY, czyli po polsku Zrób To Sam, można własnymi rękoma wykonać rzeczy, które spowodują na twarzy obdarowanej osoby dużo radości. Mowa tutaj np. o czymś, co szczególnie zadowoli piwoszy albo smakoszy kawy i sushi (choć kategorii związanych z DIY jest znacznie więcej).

Chłopak czy mąż będzie w siódmym niebie, jeśli samemu uwarzy domowej roboty piwo. Z kolei dziewczyna z miłą chęcią przy pomocy ręcznego urządzenia wypali kawę albo dzięki licznym produktom wyczaruje domowe sushi. Spokojnie, takie czynności nie będą trudne, bo wszystko wyjaśni przejrzyście napisana instrukcja!

Coraz bliżej święta

Gdy mowa o czymś takim, jak zestaw upominków producent ma też różne propozycje świąteczne. Tutaj warto jednak postawić również na prezenty stworzone na zasadzie Zrób To Sam (Do It Yourself). Na przykład zalecane są akcesoria do własnoręcznej produkcji przepięknych ozdób bożonarodzeniowych.

W takich zestawach znajdują się elementy, dzięki którym da się stworzyć kilka sztuk ozdób. Są to m.in. farby, klej, pędzel, deseczki, sznurek, koraliki. Cała praca zajmie dwie godziny, a gotowe wyroby będą cieszyć oko przez następne lata bardziej niż zwykłe choinkowe bombki.