Szukasz skutecznej depilacji laserowej w Łodzi? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

W dzisiejszych czasach w natłoku codziennych spraw nieświadomie popadamy w rutynę, nie mając czasu na pielęgnację własnego ciała. Często więc w celu pozbycia się nadmiernego owłosienia sięgamy po tradycyjne metody depilacji, czyli maszynkę lub depilator. Na skutek pośpiechu możemy w ten sposób przyczynić się do powstania podrażnień. I jeszcze te wrastające włoski… Tradycyjne metody są dobre jedynie w awaryjnych sytuacjach, jako doraźna poprawa wyglądu. Zdecydowanie lepszy efekt zapewni Ci depilacja laserowa, którą poleca wiele kobiet. Czym jest zabieg? Gdzie go wykonać? Sama zobacz!

Depilacja laserowa – zrób coś dla siebie

Każda z nas zapewne nie raz doświadczyła sytuacji, w której konieczna była szybka depilacja z użyciem tradycyjnych metod (np. maszynki do golenia czy depilatora). I jak to się skończyło? W wielu przypadkach na skutek pośpiechu powstały podrażnienia, a po krótkim czasie pojawił się problem wrastających włosków. Dostępne dziś na szeroką skalę zabiegi pozwalają nam uniknąć takich sytuacji. Jednym ze sposobów trwałego usunięcia nadmiernego owłosienia jest depilacja laserowa.
Zabieg ten z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Jedwabiście gładka skóra stanie się Twoją wizytówką. Koniec z zamartwianiem się o estetykę swojego ciała. Dzięki depilacji laserowej skóra będzie dobrze się prezentowała przez cały czas.

Komu zabieg jest zalecany?

Depilację laserową zaleca się w szczególności paniom, których problemem są wrastające włoski. To doskonały zabieg także dla osób ze skłonnością do występowania podrażnień. Ponadto, depilacja laserowa dedykowana jest wszystkim dbającym o siebie kobietom (zwłaszcza tym zabieganym), które chcą mieć nieustannie gładkie i estetycznie wyglądające ciało.

Czy depilacja laserowa ma jakieś przeciwwskazania?

Rzecz jasna, że depilacja laserowa, jak każdy zabieg, ma pewne przeciwwskazania. W końcu polega na bezpośredniej ingerencji w naszą skórę. Zabiegu nie wykonuje się m.in. w przypadku:

  • – chorób skórnych (np. bielactwa, łuszczycy),
  • – nieunormowanej cukrzycy,
  • – posiadania rozrusznika serca,
  • – zażywania ziół i leków wykazujących działanie światłouczulające,
  • – świeżej opalenizny,
  • – spożywania alkoholu na dzień przed zabiegiem itp.

Musisz wiedzieć też, że depilacja laserowa będzie nieskuteczna w sytuacji, gdy chciałabyś usunąć jasne, siwe lub rude włoski. Urządzenie działa jedynie na ciemne włosy.

Jak znaleźć dobry gabinet lub salon kosmetyczny?

Rozglądając się za dobrym gabinetem do depilacji, warto najpierw popytać znajomych i rodzinę. Każdy doskonale wie, że poczta pantoflowa stanowi najcenniejsze źródło informacji. Zalecamy także skorzystanie z portalu Moment.pl. Aplikacja wyszuka wszystkie gabinety w Twoim mieście. Listę miejsc, gdzie można wykonać depilację laserową, znajdziesz tutaj: https://www.moment.pl/depilacja/depilacja-laserowa/lodz. Zerknij też na fanpage’e wybranych gabinetów. Tam także znajduje się sporo ważnych informacji.