Czy Jet Peel Pro odmładza?

Czy Jet Peel Pro odmładza?

Czego nie robimy dla pięknej skóry? Peeling kwasami owocowymi złuszcza ją, mikrodermabrazja wygładza, a mikronakłuwania poprawiają jej funkcjonowanie. Jet Peel Pro to nowa metoda odmładzania skóry, która wykorzystuje technologię rakietową. Jest całkowicie bezdotykowa i znacznie bardziej skuteczna niż inne zabiegi.

Jet Peel Pro — nowa metoda odmładzania skóry

Mieszanka powietrzno-wodna, która wnika w skórę z prędkością 720 km/h, maleńkimi dyszami usuwa wierzchnią warstwę skóry i wstrzykuje koktajle składników aktywnych w głąb skóry właściwej.

Jet Peel wnika głębiej w skórę niż porównywalne metody, do 4,5 milimetra. I umieszcza składniki aktywne tam, gdzie nawet najlepszy krem ​​do twarzy nigdy się nie zmieści. Ponadto nie powoduje bólu ani skutków ubocznych i może być rozwiązaniem wielu problemów skórnych.

Pięknie wygląda i wcale nie boli

Głęboko oczyszczający Jet Peel Pro ma nie tylko wyczarować gładszą i zdrowszą skórę, ale także sprawić, że plamy pigmentacyjne, zanieczyszczenia i blizny znikną. Może jednak zaawansowane technologicznie kosmetyki nie są takie złe?

Medycyna estetyczna obecnie w większości odsuwa skalpel na bok. Lifting twarzy nie jest pozbawiony ryzyka, bólu, charakterystycznych blizn – i nie poprawia wyglądu skóry. Popularne, minimalnie inwazyjne metody leczenia zmarszczek, takie jak zastrzyki z botoksu lub wypełniacze kwasu hialuronowego, mogą sprawić, że skóra wygląda na gładszą, ale nie sprawi, że będzie zdrowsza i pełna blasku bez blizn i przebarwień.

Nowe, minimalnie inwazyjne metody leczenia zmarszczek

Od dawna panuje trend w kierunku metod minimalnie inwazyjnych i nieinwazyjnych. Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi przeciwzmarszczkowe i pielęgnacyjne,po których nie trzeba chować się w domu z zaczerwienioną twarzą, nie powodują bólu i dają natychmiastowe naturalne efekty.

Wiele osób wiąże duże nadzieje z metodą Jet Peel Pro. Specjaliści uważają, że zabieg zastąpi wszystkie inne zabiegi, bo ma decydujące zalety. Jet Peel Pro można wykonać o każdej porze roku, w przeciwieństwie do mikrodermabrazji, mikronakłuć czy peelingów kwasami owocowymi, które nie są wskazane latem, bo powodują, że skóra staje się bardziej napięta i wrażliwa na słońce. Czas rekonwalescencji po zabiegu Jet Peel Pro jest praktycznie zerowy, ponieważ bariera ochronna skóry nie jest uszkodzona.