Naświetlacze Philips komfort i bezpieczeństwo

Naświetlacze Philips komfort i bezpieczeństwo

Przy urządzaniu przestrzeni na zewnątrz i wokół domu niezbędny jest dobry naświetlacz. Zakup jednego z najlepszych reflektorów zewnętrznych pomoże oświetlić podjazd, parking, ogród, patio lub taras. Wyposażone w czujnik ruchu naświetlacze Philips mogą także pełnić funkcję urządzenia zwiększającego bezpieczeństwo. Reflektory z wykrywaniem ruchu odstraszają włamywaczy.

Oszczędna moc

Do użytku domowego najlepiej nadają się naświetlacze o mocy od 1200 do 4000 lumenów, zwłaszcza jeśli są one umieszczone z przodu domu. Zbyt intensywne światło może oślepić w czasie włączania się, a to nie należy do przyjemności w chwili kiedy wracamy do domu po zmroku. Moc jest miarą zużycia energii przez naświetlacz, a nie ilości emitowanego przez nią światła. Energooszczędne naświetlacze zużywają mniej watów, aby emitować taką samą ilość lumenów. Z tego powodu urządzenia, które mają zwykle niską moc w porównaniu z lumenami, pomagają zmniejszyć zużycie energii, dzięki czemu możemy obniżyć rachunki za prąd.

Bezpieczne podwórko i podjazd

Niektóre naświetlacze Philips mają regulowane wykrywanie ruchu i może być ono monitorowane i obsługiwane za pomocą smartfona lub tabletu. Zdecydowanie ułatwia to ustawienie zakresu działania urządzenia w myśl zasady wydajności w takim czasie, jaki odpowiada użytkownikowi. Naświetlacze służą do oświetlania dużych powierzchni. Oświetlenie budynku, posesji, podwórka, dziedzińca, parkingu, ogrodu, parku, czy innego otoczenia domu lub podjazdu i drogi z samochodu do drzwi domu ułatwia dotarcie do domu, ale także w znaczny sposób podnosi bezpieczeństwo mieszkańców.