Czym jest Jet Peel Pro?

Czym jest Jet Peel Pro?

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się Jet Peel Pro. Jest to rewolucyjny aparat służący do pełnej regeneracji skóry ciała oraz twarzy. W ten sposób można bezdotykowo usunąć zrogowaciały naskórek, dlatego warto spróbować. W tym artykule wyjaśnimy, jak działa Jet Peel Pro i podpowiemy, jak go używać.

Jak działa Jet Peel?

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że rocznie wykonuje się ponad milion zabiegów przy pomocy urządzenia kosmetycznego Jet Peel. Warto zaznaczyć, że najsłynniejsi specjaliści świata posługują się tym urządzeniem. Wersja pro jest rozszerzona w stosunku do znanego już aparatu Jet Peel firmy TavTech z Izraela. Technologia jest całkowicie bezpieczna i ma za sobą już 20 lat testów oraz badań klinicznych. W medycynie estetycznej coraz częściej mówi się, że „mniej znaczy więcej”. Postęp technologiczny sprawił, że możemy obecnie korzystać z rozwiązań, o których dawniej mogliśmy jedynie pomarzyć. Trzeba też dodać, że coraz więcej osób pyta o zabiegi nieinwazyjne.

Nieinwazyjne zabiegi

Lepiej we wczesnym wieku stosować nieinwazyjne zabiegi, żeby opóźnić konieczność stosowania bardziej radykalnych procedur. Nie da się ukryć, że taka strategia ma wiele zalet. Przede wszystkim po zabiegu nieinwazyjnym nie trzeba przechodzić rekonwalescencji, a efekty są bardziej naturalne. W 2021 roku na polskim rynku medycyny estetycznej pojawił się Jet Peel. Bez wątpienia jest to rewolucyjne urządzenie, które pozwala bezdotykowo i bezigłowo przeprowadzić mezoterapię.

Efekty zabiegu

Urządzenie przeznaczone jest do wszystkich typów skóry. Możliwe jest przeprowadzenie drenażu limfatycznego i peelingu skóry. Cząsteczki serum docierają do skóry właściwej dzięki czemu możliwy jest efekt regeneracji. Sam zabieg nie przerywa ciągłości skóry i jest bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu widoczne są już pierwsze rezultaty. Zabieg może być wykonany na każdym obszarze ciała, czyli również na szyi i dekolcie. System Jet Peel można zoptymalizować pod szereg różnych schorzeń. Sprawdzi się świetnie przy drobnych zmarszczkach i poszerzonych porach.