Jak działa fotoodmładzanie?

sayw (5).jpg

Niedoskonałości skórne są problemem wielu osób w różnym wieku. Warto jednak wiedzieć, że istnieją skuteczne sposoby na radzenie sobie z tego typu problemami. Z pomocą przychodzi fotoodmładzanie. Przy wykorzystaniu nowoczesnego lasera można nawet wygładzić zmarszczki, usunąć blizny, zniwelować popękane naczynka.

Czym jest fotoodmładzanie?

Nakładanie drogich kosmetyków na skórę jest mało efektywne. Wynika to z tego, że działają one tylko powierzchownie lub nawet wcale. Warto pomyśleć o czymś skuteczniejszym. Świetnie sprawdza się fotoodmładzanie. Wystarczy ustawić odpowiednie parametry na urządzeniu w celu uzyskania pożądanych efektów.

Fotoodmładzanie będzie odpowiednim rozwiązaniem dla każdej osoby, niezależnie od rodzaju skóry. Oczywiście najpierw trzeba wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Jest on jednak całkowicie bezpieczny.

Jakich efektów można się spodziewać w przypadku fotoodmładzania?

Warto zdecydować się na Fotoodmładzanie Katowice, jeśli komuś zależy na poprawieniu wyglądu skóry. Następuje odbudowa włókien kolagenowych. Laser stymuluje organizm do wytwarzania ich w większych ilościach. Poprawia się także ukrwienie skóry.

Zostaje ona dobrze dotleniona, przez co docierają do niej składniki odżywcze. Fotoodmładzanie gwarantuje niwelowanie przebarwień, zmarszczek, rozstępów. Poprawia się nawilżenie skóry. Można liczyć na regulację procesu rogowacenia. Jest to świetna opcja przy trądziku i bliznach.

Co warto wiedzieć o fotoodmładzaniu?

Fotoodmładzanie służy do poprawiania kondycji skóry. Nie efekty są długotrwałe, chociaż trzeba trochę na nie poczekać. Nie pojawiają się one od razu. Konieczne staje się przeprowadzenie serii zabiegów w celu uzyskania pożądanych rezultatów.

Lekarz dopasuje parametry lasera do konkretnych zmian skórnych, które mają zostać zniwelowane. Bardzo ważna jest kilkutygodniowa przerwa między kolejnymi zabiegami. W tym czasie trzeba zadbać o nawilżenie skóry, jej zregenerowanie. Konieczne jest także stosowanie kremu z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.