Długopis z grawerem w kampanii marketingowej

Gadżety reklamowe pełnią rolę nośników reklamy. Wśród firmowych upominków rozdawanych klientom większość to zupełnie nieprzydatne, nieestetyczne i zaśmiecające przyrodę plastikowe przedmioty. Nadchodzą czasy gadżetów trwałych, funkcjonalnych, ładnych, a przy tym chroniących środowisko przed degradacją. Służący przez lata dobrej jakości długopis z grawerem jest najlepszym, chętnie przyjmowanym upominkiem firmowym.

Reklamowy długopis z grawerem – kiedy można go wykorzystać?

Okazji do obdarowania długopisami z grawerem jest mnóstwo. Podobnie jak osób, które chętnie przyjmą taki upominek, a następnie na długo we wdzięcznej pamięci pozostawią darczyńcę.

Zastępujący wizytówkę długopis z grawerem zawierający nazwę firmy, dane kontaktowe i logo to upominek, który powinni otrzymać wszyscy klienci obecni i potencjalni odwiedzający siedzibę firmy. Warto także długopisy grawerowane dodawać do zakupionych przedmiotów wysyłanych drogą pocztową czy za pośrednictwem kuriera.

Długopisy, pióra wieczne oraz ołówki automatyczne pochodzące od znanych producentów mogą być dobrym pomysłem na prezent dla zasłużonych pracowników, strategicznych klientów oraz kontrahentów. Zestaw grawerowanych przyborów do pisania to także świetny prezent dla pracowników odchodzących na emeryturę.

Długopisy z grawerem są przedmiotami reklamującymi firmę, więc warto zabrać je na targi branżowe, sympozja, konferencje, eventy, zawody sportowe, lokalne imprezy kulturalne czy rekreacyjne.

Jak powstają długopisy z grawerem?

Produkcją przedmiotów grawerowanych zajmują się agencje reklamowe. Grawerstwo to także umiejętność, którą posiadają jubilerzy i często na zamówienie klientów wykonują grawiurę na obrączkach, bransoletkach i innych przedmiotach wykonanych z metali szlachetnych.

Nanoszenie grawiury na długopisy odbywa się przy pomocy urządzeń wykorzystujących wiązkę światła, czyli laser. Laserunki to wzory wycinane bardzo precyzyjnie. Można je wykonywać na różnego rodzaju materiałach. Treść grawiury może zawierać tekst, rysunek, logo. Laser odwzorowuje projekt bardzo dokładnie, nie niszcząc przy tym grawerowanej powierzchni.

Dlaczego warto zamówić długopisy z grawerem do firmy?

Trwałość grawerunków znacznie przekracza żywotność napisów wykonywanych metodą druku, stąd pewność, że zamówione w agencji gadżety z grawiurą będą czytelne przez długi czas. Na pewno ma to znaczenie w przypadku długopisów używanych codziennie. Nawet bardzo intensywna eksploatacja nie zaszkodzi napisom wykonanym techniką laserową.

Grawerowane długopisy to skuteczne i tanie narzędzia marketingowe, które jako nośniki reklamy dobrze wpisują się w kampanie firm. W obecnych czasach, w których zadaniem numer jeden staje się walka o stan środowiska naturalnego, ważne jest produkowanie gadżetów reklamowych funkcjonalnych i trwałych. Długopis reklamowy z grawerem zdecydowanie do takich należy.

Długopisy z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl.