Sprzedaj miedź w Krakowie

Sprzedaj miedź w Krakowie

Miedź to metal półszlachetny, z którego produkowanych jest wiele przedmiotów. Wielu z nas posiada zalegające w garażach lub pomieszczeniach gospodarczych różne rurki, pozostałości po instalacjach, kabelki i wiele innych. Możemy je sprzedać w skupie (Kraków – skup miedzi zlomex.pl) – zarabiając pieniądze, zyskując porządek i dbając o środowisko.

Właściwości i zastosowanie miedzi

Miedź jest jednym z najcenniejszych materiałów, jakie można sprzedać w skupie – zaraz po cynie i niklu. Metal ten wykazuje wysokie parametry termoizolacyjne, a także jest trwały, a więc znalazł szerokie zastosowanie w przemyśle, a także budownictwie. Przykładem są instalacje grzewcze, hydrauliczne, klimatyzacyjne, chłodnicze etc. Miedź ma działanie bakteriobójcze, kolorystykę wpadającą w czerwień, a to sprawiło, że wykorzystywana jest w wykańczaniu wnętrz, np. w blatach kuchennych, bateriach łazienkowych i kuchennych, klamkach, lampach i wielu ozdobach.

Miedź jest metalem bardzo plastycznym, „ciągnącym” i odpornym na korozję. Dlatego ponownie można go wykorzystywać (np. w budowach), jako materiał wtórny. Ponadto, dzięki specjalistycznym maszynom można zrobić z niej stop i stworzyć zupełnie nowy produkt.

Kraków – skup miedzi zlomex.pl

Na terenie Krakowa można sprzedać miedź w skupie, który działa legalnie i oferuje atrakcyjną cenę dla sprzedającego. Zlomex.pl powstał w 1992 roku, a więc posiada długoletnie doświadczenie. Firma prowadzi działalność na podstawie obowiązujących przepisów prawa i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz pozwolenia. Można powiedzieć, że działalność legalnych skupów złomu ma działanie zapobiegające powstawaniu tzw. dzikich wysypisk. Sprzedając niepotrzebne miedziane rzeczy w legalnym skupie wspierasz ochronę środowiska.

Kraków – skup miedzi zlomex.pl oferuje konkurencyjne ceny. Szybko wycenia przywieziony towar, w ciągu kwadransa rozładowuje samochód z miedzią, przyjmuje różne formy płatności (gotówka, przelew na konto, factoring). Poza tym, istnieje możliwość zamówienia transportu.