Efektowne i bezpieczne modelowanie ust

Efektowne i bezpieczne modelowanie ust

Kwas hialuronowy to substancja, która chętnie jest wykorzystywana w medycynie estetycznej. Nadaje ona ustom objętość oraz fantastycznie podkreśla ich kontur. W wyniku przeprowadzonych z użyciem kwasu hialuronowego zabiegów usta stają się dobrze nawilżone oraz pięknie wypielęgnowane.

Czym cechuje się kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to substancja, która wykorzystywana jest w medycynie estetycznej już od wielu lat. Występuje ona naturalnie w ludzkim organizmie, a jej stosowanie podczas zabiegów jest bardzo bezpieczne. Użyty w trakcie zabiegu kwas hialuronowy trwale wypełnia usta, które prezentują się bardzo naturalnie. Za pomocą kwasu hialuronowego można nie tylko wypełniać usta, ale również przeprowadzać korektę ich kształtu oraz wielkości.

Czy warto sięgać po kwas hialuronowy?

Zdecydowanie tak. Za pomocą kwasu hialuronowego stosowanego podczas zabiegów medycyny estetycznej można wpływać na atrakcyjny wygląd ust. W efekcie przeprowadzonych zabiegów stają się one uwydatnione oraz zrewitalizowane.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego można z powodzeniem wykonywać w przypadku małych i wąskich ust. Tego rodzaju działania polecane są również wówczas, gdy usta są niesymetryczne lub przesuszone. Wśród innych wskazań do przeprowadzenia tego rodzaju zabiegu wymienia się między innymi opadające kąciki ust, brak kolorytu ust oraz tak zwany uśmiech dziąsłowy. Zabiegi powinny być jednak wykonywane w godnych polecenia miejscach. Dobra oferta zabiegów znajduje się między innymi na stronie: https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Jak przebiega tego rodzaju zabieg?

Zabieg wypełniania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest dość prosty do przeprowadzenia i bezbolesny. Trwa on od trzydziestu do sześćdziesięciu minut. W preparacie przeznaczonym do powiększania i konturowania ust znajduje się lidokaina, która ogranicza dyskomfort związany z iniekcją. Na obszar ust nakłada się dodatkowo krem o działaniu znieczulającym. W niektórych wypadkach stosuje się również znieczulenie stomatologiczne. W dalszej kolejności specjalista za pomocą cienkiej igły wprowadza preparat w obszar czerwieni wargowej, a następne wykonuje masaż, za pomocą którego równomiernie rozmieszcza preparat oraz wygładza ewentualne nierówności.