Odmładzanie skóry laserem frakcyjnym

saywowclinic.pl - sayww (5).jpg

To cera jest naszą wizytówką – jędrna i promienista zdobi każdą kobietę, dlatego należy odpowiednio o nią zadbać. Co prawda oznak starzenia całkowicie nie powstrzymamy, ale możemy zrobić bardzo wiele, aby skóra dłużej zatrzymała młodzieńczy wygląd, w tym m.in. skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej takich jak laser frakcyjny.

Odmładzanie laserem frakcyjnym w Katowicach

Medycyna estetyczna posiada szeroką i różnorodną ofertę, jeśli chodzi o zabiegi odmładzające, a jedną z propozycji jest Laser frakcyjny w Katowicach. Zabieg wykonuje się z pomocą innowacyjnego urządzenia, które emituje energię świetlną, a której zadaniem jest dokonać mikrouszkodzeń w komórkach. W wyniku tego komórki intensywniej zaczynają produkcję kolagenu, który odpowiada za kondycję naszej skóry, w tym jej jędrność i elastyczność. Co istotne, produkcja kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem, co jest naturalnym procesem, ale laser frakcyjny ponownie budzi je do pracy.

Efekty zabiegów laserem frakcyjnym

Gdy w komórkach pobudzi się produkcję kolagenu, to tym samym otrzymują one składnik, który widocznie i skutecznie je regeneruje. W wyniku tego skóra na powrót staje się bardziej elastyczna, jędrniejsza, promienista, a owal twarzy staje się bardziej wyrazisty. Laser frakcyjny w Katowicach sprawia również, że niektóre zmarszczki znikają zupełnie, a inne stają się mniej widoczne – skóra zostaje po prostu odmłodzona i tym samym piękniejsza. Co ważne, takie efekty pozostają z nami na długo.

Dla kogo zabiegi laserem frakcyjnym?

Laser frakcyjny w Katowicach to propozycja dla tych osób, które chcą widocznie poprawić kondycję swojej skóry i skutecznie ją odmłodzić. Z zabiegów bez obaw więc mogą skorzystać zarówno osoby, które chcą pozbyć się oznak starzenia, w tym także zmniejszyć widoczność zmarszczek, jak i osoby, które chcą poprawić jakość skóry, czyli jej jędrność, elastyczność i barwę. Ponadto laserem frakcyjnym w Katowicach zaradzimy również takim problemom jak blizny, rozstępy czy niechciane znamiona.