Zacznij nowy w modnej fryzurze!

Koniec roku 2020 za pasem – w związku z tym odrzucamy stare i rozpoczynamy kolejny rok. Najlepiej… w nowej fryzurze. Branża beauty już wylansowała modne fryzury na następny rok. Przed wizytą u fryzjera, koniecznie przeczytaj, jakie fryzury damskie w 2021 będą najmodniejsze. Z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie, 2021 oferuje bardzo zróżnicowane trendy.

Krótkie nie wychodzą z mody!

Ostatnie lata umiłowały sobie krótkie włosy. Ceni się je za praktyczność, kobiecość i nowoczesność. Odpowiednia krótka fryzura znacznie odmładza twarz kobiety oraz nadaje jej charakteru. Dodatkowo jest niezwykle uniwersalna – można ją modelować na dowolne sposoby. To rozwiązanie dedykuje się kobietom, które nie boją się przyciągać uwagi w tłumie, wyróżniają się siłą charakteru i determinacją. Podoba Ci się pixie-cut, ale jednocześnie nie chcesz tak radykalnie ścinać włosów? Klasyczny long bob (cięcie do ramion) również będzie królować w tym sezonie. Coś dla zwolenniczek naturalnej prostoty.

Modne fryzury damskie to takie, w których kobieta czuje się najlepiej. Często idzie to w parze z wygodą, dlatego w 2021 roku rozwiązania typu przedziałek z boku, kok, włosy zaczesane do tyłu czy za ucho będą często spotykane na ulicy. Wymyślne fryzury ustępują miejsca tym praktycznym. Koniec z włosami wpadającymi w oczy, odsłoń czoło! W nadchodzącym roku nie sprawdzi się tona lakieru i kosmetyków do stylizacji – wrażenie będzie robić naturalność. Na przedziałek z boku lub kok zdecyduj się podczas bardziej wystawnych wyjść – wygląda niezwykle szykownie i z klasą. Sprawdzi się zarówno w przypadku włosów długich, czy bardzo krótkich. Włosy schowane za ucho będą idealnym rozwiązaniem na codzień.

Z dedykacją dla kobiet romantycznych.

Wracamy do fal, wyciągamy z szaf karbownice! Modne fryzury dla kobiet to też takie, które możemy ułożyć we własnym domu. Żyjemy szybkim tempem, dlatego w nadchodzącym roku wystarczy dosłownie kilka chwil, żeby wyglądać szałowo. Wystarczy też zapleść warkocz na noc, żeby rankiem cieszyć się delikatnym, naturalnym skrętem. Jesteś fanką warkoczy, kłosy i kucyków? Również idealnie. Są to ponadczasowe fryzury nie tylko dla dziewczynek i nastolatek, które ceni się na prostotę i romantyzm.

Przeczytaj także: https://napiecyku.pl/2020/09/aplikacja-moment-pl-do-rezerwacji-wizyt-w-salonach-fryzjerskich-i-kosmetycznych/

Czas cofnąć się… w czasie.

Fanki starych filmów będą zachwycone. Fryzury damskie w 2021 roku często nawiązywać będą do retro look’u. Lata 70, 80, 90 znajdą odwzorcowanie w nadchodzącym 2021. Uwielbiasz Brigitte Bardot za nonszalancję i wiatr we włosach? Cenisz sobie indywidualność i oryginalność? W takim razie, trend retromanii sprawdzi się u Ciebie idealnie.

Postaw na grzywkę.

Zdecydowanie najmodniejsze fryzury damskie to te, z grzywką.

Cieniowana

będzie pasować do włosów każdej długości. Charyzmatycznie dopełni również modne upięcia, opisane wyżej, takie jak kok czy wysoki kucyk. Falowana grzywka natomiast uzupełni stylizacje retro. Zostawiamy prostownice w spokoju, liczyć się będzie naturalny skręt.

Więcej ciekawych inspiracji znajdziesz na https://www.moment.pl/l/modne-fryzury-damskie-na-2021-rok/