AutoGlym – marka z historią powraca do Auto Na Blask

Dobre kosmetyki detailingowe wcale nie muszą być drogie. Do oferty sklepu Auto Na Blask właśnie wróciła jedna z najsłynniejszych europejskich marek, która od zawsze oferuje wysoką jakość w dobrej cenie. Przedstawiamy AutoGlym – producenta uwielbianego przez profesjonalistów i pasjonatów!

AutoGlym – historia marki

AutoGlym to brytyjska marka założona w 1965 roku. Chociaż zaczynała oferując zaledwie kilka produktów, z czasem zaczęła błyskawicznie się rozwijać. W 1978 roku producent zaczął eksportować swoje artykuły do Skandynawii, Holandii i Niemiec. W 1991 r. marka z kolei odnosiła już tak duże sukcesy, że otrzymała specjalne odznaczenia od samej rodziny królewskiej (Royal Warrants of Appointment to Her Royal Highness the Queen Mother oraz The Royal Warrant of Appointment to Her Royal Highness The Prince of Wales).

Współcześnie produkty AutoGlym są dystrybuowane w ponad 40 krajach na całym świecie i cieszą się dużym uznaniem najlepszych fachowców z branży. Są nawet oficjalnie polecane przez producentów luksusowych samochodowych, takich jak Jaguar, Aston Martin czy Bentley. Firma często sponsoruje też różne wydarzenia motoryzacyjne.

Oferta AutoGlym

Oferta AutoGlym obejmuje szeroki wybór uniwersalnych i specjalistycznych produktów do czyszczenia oraz pielęgnacji różnych części pojazdów mechanicznych. Ponad 50-letnie doświadczenie firmy pozwoliło wypracować rozwiązania, które pomagają osiągać najwyższą jakość. Każdy preparat jest uważnie zaprojektowany oraz gruntownie testowany. Wiele produktów zostało także z czasem stopniowo udoskonalonych, tak by jak najlepiej spełniały wymogi rynkowe oraz oczekiwania klientów.

Kosmetyki i środki chemiczne z oferty AutoGlym posiadają unikalne składy, zapewniające zachwycające efekty. Przy tym są proste w aplikacji, wydajne oraz wyjątkowo opłacalne. Wśród nich można znaleźć preparaty do: lakieru, szyb, felg, opon, tworzyw sztucznych, tapicerki itp. Z pomocą produktów tej marki można dokładnie zadbać o cały pojazd – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Do najpopularniejszych artykułów zalicza się m.in. piany aktywne, środki czyszczące, powłoki do felg czy politury.

Dlaczego warto kupić produkty AutoGlym w Auto Na Blask

Wielu pasjonatów, ale też przedsiębiorców z branży zamawia produkty AutoGlym w Auto Na Blask. Sklep ten jest jednym z najlepszych w Polsce punktów oferujących artykuły detailingowe. Posiada szeroki, zróżnicowany asortyment oraz profesjonalną, wykwalifikowaną obsługę. W razie potrzeby można uzyskać fachową poradę oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. Kupując w ANB ma się pewność, że otrzyma się oryginalne, bezpiecznie zapakowane, zdatne do użycia produkty.

Sklep błyskawicznie realizuje zamówienia i szybko wysyła je na wskazany adres. Do tego często organizuje promocje, przyznaje zniżki, rozdaje rabaty itp. Kompletując wszystkie potrzebne kosmetyki można sporo zaoszczędzić. Pełną ofertę produktów AutoGlym w Auto Na Blask możesz sprawdzić na stronie: https://autonablask.pl/producent/autoglym/.