Kabina prysznicowa z radiem

Prysznic czy wanna, wanna czy prysznic? Przed tym dylematem staje wielu ludzi urządzających swoje wymarzone domy i mieszkania. Chociaż wanna pozwala na długotrwałe wylegiwanie się w ciepłej wodzie, wejście do niej może sprawiać kłopoty zwłaszcza mniejszym dzieciom, osobom starszym czy ludziom po kontuzjach. Dzisiejsze prysznice mogą dać jeszcze więcej komfortu niż wanny.

Kabiny prysznicowe z…

Nowoczesne prysznice mają obecnie niewiele wspólnego z tradycyjnymi prysznicami. które składały się ze zwyczajnej baterii wannowej, węża i sitka. Oferują znacznie większe możliwości. Każda nowoczesna kabina prysznicowa musi być wyposażona w panel prysznicowy, na który składają się różne dysze przeznaczone do hydromasażu. Kabiny i panele prysznicowe mają również oświetlenie ledowe, które umożliwia stworzenie przyjemnego nastroju podczas kąpieli. Lampki ledowe mogą zmieniać kolory oraz swoją jasność. Całość najczęściej dopełnia tak zwana deszczownica, czyli – nieco upraszczając, duże sitko montowane nad brodzikiem, nad głową osoby korzystającej z prysznica. Często w kabinach montowane są jeszcze inne gadżety umilające kąpiele. Jednym z nich jest radio.

Kabina prysznicowa z radiem – komu może się to spodobać?

Kabina prysznicowa z radiem to doskonałe rozwiązanie dla ludzi lubiących słuchać muzyki lub radia podczas porannych i wieczornych kąpieli. Niektóre kabiny wyposażone są w radia bezprzewodowe, które można połączyć ze smartfonem i w ten sposób słuchać ulubionej muzyki lub ulubionych podcastów. Takie rozwiązanie jest nieco droższe od tradycyjnego radia, jednak dokonując zakupu na co najmniej kilkanaście lat, nie warto oglądać się na kilkadziesiąt czy nieco ponad 100 zł.

Ile kosztują kabiny prysznicowe z radiem?

Ceny takich kabin zaczynają się od około 1500 zł. Trudno określić górną granicę ceny, jednak można zauważyć, że za około 8 do 10 tysięcy złotych można kupić dużą, przestronną kabinę prysznicową wyposażoną dodatkowo w panel prysznicowy oraz radio z funkcją bezpośredniego połączenia.