Mezoterapia igłowa – zabieg przywracający młodzieńczy wygląd skóry

Mówiąc o kimś, że jest atrakcyjny lub nie, kierujemy się najczęściej własnym gustem, co zgodnie z porzekadłem „nie to piękne co piękne, ale co się komu podoba” jest oceną subiektywną. Dlatego też, oceniając czyjąś urodę, wnioski zachowajmy dla siebie, a nie zrani to uczuć drugiej osoby.

Uroda – rzecz względna

Patrząc w lustro nie zawsze widzimy nasze piękno, a raczej dostrzegamy mankamenty urody i jej niedoskonałości. Bywa, że nagle widzimy wysuszoną skórę, wiotczejące policzki, sińce pod oczami oraz pogłębiające się zmarszczki, które to objawy sprawiają, że twarz wydaje się zmęczona i nieświeża. W takiej sytuacji sięgamy po kosmetyki z komponentami odżywczymi lub udajemy się do gabinetu medycyny estetycznej, by zaradzić nękającym nam problemom.

Mezoterapia igłowa – sposób na odzyskanie dawnej urody

Ten zabieg to wprowadzanie substancji odżywczych i kwasu hialuronowego pod skórę, przy pomocy bardzo cienkiej igły. Dla kogo zalecana jest mezoterapia igłowa? Odpowiedź jest krótka – dla każdej, dorosłej osoby. Najczęściej, do gabinetów medycyny estetycznej zgłaszają się pacjenci, dla których wiotka skóra, opadające policzki oraz głębokie zmarszczki są problemami nie do zaakceptowania, ale mezoterapia igłowa sprawdza się także w przypadku widocznych rozstępów, utraty świetlistości skóry czy sińców i opuchnięć pod oczami. Po zabiegu efekt jest widoczny natychmiast, a skutki nakłuć znikają bardzo szybko, nawet w ciągu dnia.

Zabiegi mezoterapii igłowej poleca się również w przypadku odżywienia skóry głowy i cebulek włosowych – po wstrzyknięciu koktajlu z witamin, aminokwasów i kwasu hialuronowego cebulki włosów stają się bardziej aktywne, co objawia się lepszym ich wzrostem, odzyskaniem blasku i zredukowaniem sebum.

Mezoterapia igłowa Katowice

Nie wszędzie znajdziemy gabinety medycyny estetycznej, przeprowadzające zabieg mezoterapii igłowej. Jednym z miast, gdzie gabinety zlokalizowane są nie tylko w centrum, ale również na jego obrzeżach są Katowice, stolica województwa śląskiego. Mezoterapia igłowa Katowice wykonywana jest w nowocześnie wyposażonych gabinetach, w których profesjonalny sprzęt i wysokiej jakości narzędzia medyczne oraz przeszkolony personel, gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych w nich zabiegów.